Hemp Cosmetics


Dodano: 2019-04-22Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Kannabidiol to substancja uzyskiwana z konopi siewnych. Choć w wielu państwach uprawa tej rośliny wciąż jest zakazana prawnie pod groźbą surowych kar, to coraz więcej krajów dopuszcza obrót towarami, które zostały wyprodukowane na ich bazie.

Wśród takich preparatów jest olej CBD, który ma szerokie zastosowanie. Kannabidiol bowiem wykazuje szereg korzystnych dla zdrowia i ciała w ogóle działań. Zwalcza wolne rodniki, niweluje ból, przywraca stan równowagi biochemicznej, a także skutecznie odmładza i leczy skórę. Jego korzyści docenią szczególnie te osoby, które zmagają się z AZS, jaskrą, a nawet nowotworami.

O zastosowaniach oleju CBD można szerzej przeczytać na stronie hempcosmetics.pl, który jest dystrybutorem licznych produktów zawierających ten niezwykły w działaniu związek. Dostępne są tu różne kosmetyki, w tym szampony, płyny do mycia, kremy i balsamy, produkty spożywcze (w tym nasiona konopne Cannabis Sativa), a także sam olej, który można leczniczo lub profilaktycznie przyjmować pod język, albo też stosować do masażu czy aromaterapii.PODOBNE BIZNESY: