Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna


Dodano: 2019-03-19    Strona: http://wellnessdentica.pl/

    Telefon: 515 122 881

    Adres: Bukowińska 22a lok. 11u

    Kod pocztowy: 02-703

    Miejscowość: Warszawa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Kobiety planujące ciążę bardzo często skrupulatnie planują cały proces i dokształcają się, czytając o tym, co jest najlepsze dla płodu czy jak pozostać w formie po porodzie. O ile jest więc normą, że przed zapłodnieniem należy łykać suplementy takie jak kwas foliowy, wciąż nie jest oczywiste, iż całkowite wyleczenie uzębienia jest równie istotne.

Jakikolwiek stan chorobowy, który występuje w okresie następującym po zapłodnieniu, stanowi niebezpieczeństwo dla dziecka. Podobnie wiele zabiegów diagnostycznych oraz leczniczych może być zagrożeniem dla zdrowia malucha. Jest, na przykład, bezwzględnie przeciwwskazane wykonywanie prześwietleń. Znieczulenie także jest sporym ryzykiem, w szczególności podczas pierwszego trymestru.

W klinice Wellness Dentica stomatolog zawsze stara się uwrażliwić rodziców w tej sprawie jeszcze przed poczęciem. Gabinet w Warszawie przeprowadza leczenie kanałowe u kobiet w ciąży, jeśli pacjentka znajdzie się niespodziewanie w ciężkiej sytuacji. Pozostawienie patologii, w szczególności w stanie zapalnym, bez interwencji jest równie niebezpieczne.PODOBNE BIZNESY: