VR Premium


Dodano: 2018-12-19    Strona: https://www.vrpremium.pl/

    Telefon: +48 509 580 927

    Adres: Nauczycielska 8

    Kod pocztowy: 50-381

    Miejscowość: Wrocław

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Współpraca z VR Premium może być wielkim krokiem dla rozwoju Twojej firmy. Studio realizuje materiały video wykorzystujące innowacyjną technologię wirtualnej rzeczywistości. Filmy VR są niezwykle atrakcyjne dla odbiorców i odnoszą sukces w wielu branżach. Korzystają z nich renomowane marki takie jak Simens, Volkswagen, Sodexo itp.

Wirtualna rzeczywistość to przede wszystkim emocje. Obraz 360 stopni i dźwięk sferyczny sprawiają, że ich odbiorca może poczuć się, jakby był wewnątrz przedstawionych na filmie zdarzeń. Dzięki temu produkcja aplikacji VR cieszy się tak dużą popularnością w wielu branżach. Nie tylko przemysł rozrywkowy czerpie korzyści z zastosowania technologii wirtualnej rzeczywistości. Filmy VR mają bowiem duże walory edukacyjne. Studio tworzy również aplikacje VR dla mediów i marketingu.

Na stronie vrpremium.pl możesz dowiedzieć się więcej o działalności studia. Wirtualna rzeczywistość angażuje, wzbudza emocje i pozytywnie wpływa na zapamiętywanie, dlatego coraz chętniej wykorzystywana jest jako niekonwencjonalne źródło komunikacji.PODOBNE BIZNESY: