Deco Skład Karolina Ratajczak


Dodano: 2018-12-20    Strona: https://decosklad.pl/

    Telefon: 514 626 629

    Adres: Firlika 18a

    Kod pocztowy: 60-692

    Miejscowość: Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Urządzasz mieszkanie? Szukasz ciekawych i praktycznych rozwiązań? Lubisz, jak jest czysto i przytulnie? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś „TAK”, to musisz jak najszybciej zapoznać się z produktami Deco Skład.

Sklep od wielu lat prowadzi sprzedaż wysokiej klasy mebli i dodatków do domu. Wykańczając swoje cztery kąty, musisz pamiętać o tym, że to właśnie akcesoria i dodatki grają główne skrzypce w wyglądzie i funkcjonalności mieszkania. Organizery ścienne, szkatułki, pudełka, plecione koszyki – w tym sklepie można kupić wszystko to, czego potrzebujesz do wprowadzenia harmonii do Twojego mieszkania.

Sklep ze strony decosklad.pl proponuje niebanalne rozwiązania dla wszystkich tych, którzy lubią nowoczesne i wyróżniające się dodatki, a jednocześnie cenią sobie ład i porządek. Wykwalifikowany zespół uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych pracowników chętnie doradza każdemu klientowi w wyborze idealnych towarów. Z pewnością skutkuje to tym, że cały proces sprzedaży staje się rzeczą przyjemną i satysfakcjonującą.PODOBNE BIZNESY: